Місцеві вибори 2020

Виборчий бюлетень

Кандидати в мери Житомира


Тисни на імена кандидатів і назви партій, щоб прочитати про них

Кількість кандидатів: 13

1

Кандидат від "Радикальної партії Олега Ляшка". Начальник комунального підприємства. Депутат Оліївської сільської ради 6 скликання. Заступник Житомирського міського голови (2014-2015). Раніше балотувався як самовисуванець.

2

Кандидат від партії “За майбутнє”. Член виконавчого комітету Житомирської міськради (з 2016). Голова Олевської РДА (2011-2014). Депутат Житомирської облради 5 та 6 скликань. Раніше балотувався від "Опозиційного блоку" та "Партії регіонів".

3

Кандидат від партї "Слуга народу". Ректор університету “Житомирська політехніка”. Протоієрей. Раніше не балотувався.

4

Кандидатка від партії "Європейська Солідарність". Підприємиця. Раніше не балотувалася.

5

Кандидат від партії “Голос”. Депутат Житомирської міської ради 7 скликання. Раніше балотувався від "Самопомочі".

6

Кандидат від ВО "Свобода". Адвокат. Депутат Житомирської обласної ради 7 скликання. Голова Житомирської ОДА (березень-липень 2014).

7

Кандидат від партії “Народний рух України”. Підприємець. Раніше не балотувався.

8

Кандидатка від "Опозиційна платформа - За життя". Депутатка Житомирської міської ради 6 та 7 скликання. Раніше балотувалася від партій "Опозиційний блок", “Сильна Україна” та "Партії регіонів".

9

Кандидат від партії “Сила і честь”. Депутат Житомирської міської ради 7 скликання. Раніше балотувався від партій "Батьківщина" та "Партії розбудови, правозахисту недержавних організацій України".

10

Кандидат від партії “Перемога Пальчевського”. Фізична особа-підприємець. Раніше не балотувався.

11

Кандидатка від партії "Батьківщина". Депутатка Житомирської обласної ради 7 скликання та Новоград-Волинської районної ради 7 скликання. Раніше балотувалася від "Блоку Петра Порошенка "Солідарність".

12

Кандидат від партії “Пропозиція”. Житомирський міський голова (2015-2020). Заступник Житомирського міського голови (2014-2015). Депутат Житомирської обласної ради 6 скликання та Житомирської міської ради 5 скликання. Раніше балотувався від партій "Блок Петра Порошенка “Солідарність”, “Батьківщина”, "Фронт змін" та Блоку “Наша Україна”.

13

Кандидат від “Партії розвитку громад”. Заступник Житомирського міського голови (2015-2018). Раніше балотувався від партії "Фронт змін".