Місцеві вибори 2020

Виборчий бюлетень

Кандидати в мери Ужгорода


Тисни на імена кандидатів і назви партій, щоб прочитати про них

Кількість кандидатів: 22

1

Кандидується як самовисуванець. Ужгородський міський голова (2015-2020). Депутат Ужгородської міської ради 5 та 6 скликань. Раніше балотувався від партій "Опозиційний блок" та "Відродження".

2

Кандидується як самовисуванець. Безробітний. Раніше не балотувався.

3

Кандидується як самовисуванець. Військовий пенсіонер.

4

Кандидується як самовисуванець. Заступник міського голови Ужгорода. Депутат Ужгородської міської ради 4 та 6 скликань. Секретар Ужгородської міської ради (2002-2005). Раніше балотувався від "Партії регіонів".

5

Кандидат від партії “Рідний дім”. Заступник голови Ужгородської міської ради (2015-2020). Раніше балотувався від партії "Патріот".

6

Кандидат від партії “Незалежність”. Заступник начальника ГУ МВС у Львівській області.

7

Кандидується як самовисуванець. Асистент кафедри університету. Раніше не балотувався.

8

Кандидується як самовисуванець. Підприємець. Раніше балотувався від партій "Відродження" та "Україна-вперед!".

9

Кандидат від партії “Альтернатива”. Учасник АТО. Викладач. Раніше не балотувався.

10

Кандидат від партії “Пропозиція”. Член Громадської ради при Ужгородській міській раді (з 2014). Підприємець. Раніше балотувався від партії “Відродження”.

11

Кандидат від "Команди Андрія Балоги". Лікар. Раніше балотувався від "ДемАльянсу".

12

Кандидат від "Опозиційної платформи - За життя". Начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області (2006-2013).

13

Кандидується як самовисуванець. Народний депутат Верховної Ради 4 скликання. Міський голова Ужгорода (1994-2000, 2006-2010 роки). Депутат Закарпатської облради 3 скликання. Раніше балотувався від "Народного блоку Литвина".

14

Кандидується як самовисуванець. Народний депутат Верховної Ради 2 скликання. Начальник Управління “Укртрансбезпеки” у Закарпатській області (з 2016-го). Раніше балотувався від "Всеукраїнського обʼєднання лівих "Справедливість", "Соціалістичної партії" та блоку партій "Трудова Україна".

15

Кандидатка від партії “Ідея нації”. Доцентка кафедри університету. Членкиня Громадської ради при Ужгородській міській раді (з 2014-го).

16

Кандидується як самовисуванець. Викладач, редактор регіонального видання. Раніше балотувався від "Громадянської позиції" та "Української партії".

17

Кандидується як самовисуванець. Заступник міського голови Ужгорода (2015-2018). Раніше балотувався від Блоку "Наша Україна", партії "За єдину Україну!".

18

Кандидат від партії “Патріот”. Депутат Ужгородської міської ради 6 та 7 скликань. Підприємець. Раніше балотувався від "Партії регіонів".

19

Кандидат від партії “Голос”. Депутат Ужгородської міської ради 4 та 6 скликань. Письменник. Раніше балотувався від ВО “Батьківщина”, Блоку "Наша Україна", "Народного руху України".

20

Кандидат від партї "Слуга народу". Депутат Ужгородської міської ради 6 та 7 скликань. В.о. міського голови Ужгорода (лютий-листопад 2014). Журналіст. Раніше балотувався від "Батьківщини".

21

Кандидується як самовисуванець. Підприємець. Раніше балотувався від "Лібертаріанської партії 5.10."

22

Кандидується як самовисуванець. Підприємець. Раніше не балотувався.