Місцеві вибори 2020

Виборчий бюлетень

Кандидати в мери Рівного


Тисни на імена кандидатів і назви партій, щоб прочитати про них

Кількість кандидатів: 16

1

Кандидат від партії “За майбутнє”. Народний депутат Верховної Ради 7 та 8 скликань. Депутат Рівненської міської ради 6 скликання. Раніше балотувався від партій “Народний Фронт”, ВО “Батьківщина” та “Фронт змін”.

2

Кандидат від партії “Перемога Пальчевського”. Заступник міського голови Рівного (з 2016). Начальника Управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради (2014-2016). Раніше не балотувався.

3

Кандидат від партії “Голос”. Підприємець. Раніше балотувався від партій "Фронт змін" та “Громадський контроль”.

4

Кандидат від партії “Слуга Народу”. Голова Рівненської ОДА (з 2019). Підприємець в аграрній, транспортній та будівельній галузях. Раніше не балотувався.

5

Кандидується як самовисуванець. Лікар-травматолог. Раніше балотувався від партій "Правий сектор", "Українська народна партія", "Собор" та "Свобода".

6

Кандидується як самовисуванець. Підприємець. Раніше балотувався від блоку "ЗУБР (За Україну, Білорусь та Росію)".

7

Кандидатка від ВО "Батьківщина". Депутатка Рівненської міської ради 7 скликання, депутатка Рівненської облради 6-5-го скликань, заступниця міського голови Рівного (з 2009-го). Раніше балотувалася від "Блоку Юлії Тимошенко".

8

Кандидується як самовисуванець. Начальник управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області (з 2015). Раніше балотувався від "Блоку Петра Порошенка "Солідарність" та "Народного руху України".

9

Кандидат від партії “Сила і честь”. Депутат Рівненської міської ради 7 скликання. Голова Рівненської ОДА (2016-2019). Раніше балотувався від "Блоку Петра Порошенка "Солідарність" та "УДАРу".

10

Кандидат від ВО "Свобода". Народний депутат Верховної Ради 7 та 8 скликань. Депутат Рівненської облради 6 скликання. Депутат Кам’янка-Бузької районної ради Львівської області 5 скликання. Заступник директора юридичної фірми “Бондарчук і партнери” (з 2012).

11

Кандидат від партії “Наш край”. Учасник АТО у складі батальйону “Айдар”. Депутат Рівненської міської ради 1 скликання.  Раніше балотувався від партій "За Україну", "Пора" та "Української народної партії".

12

Кандидат від партії “Пропозиція”. Начальник Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області (з 2020-го). Депутат Рівненської міської ради 7 скликання. Заступник голови Дядьковицької ОТГ (у 2019). Раніше балотувався від "Самопомочі", "Радикальної партії Олега Ляшка" та "Народної партії".

13

Кандидат від партії “Національний корпус”. Раніше балотувався від ВО "Свобода".

14

Кандидат від партії "Європейська Солідарність". Президент Рівненської духовної семінарії та академії Християн Віри Євангельської. Раніше не балотувався.

15

Кандидатка від партії “Успішна Україна”. Депутатка Рівненської міської ради 7 скликання. Раніше балотувалася від ВО “Громадський контроль”.

16

Кандидат від партії “Рівне разом”. Підприємець. Раніше балотувався від партії “Конкретних справ”.