Повторне голосування - місцеві вибори 2021 (17.01.2021)

Виборчий бюлетень

Кандидати в мери Новгорода-Сіверського (повторні вибори)


Тисни на імена кандидатів і назви партій, щоб прочитати про них

Кількість кандидатів: 7

1

Кандидується від партії "Наш Край". Депутат Чернігівської обласної ради 6 скликання. Депутат Новгород-Сіверської районної ради 7 скликання, ексголова ради (2015-2020 роки). Раніше балотувався від "Опозиційного блоку" та "Партії Регіонів". 

2

Кандидується від партії "Слуга Народу". Заступник голови Новгород-Сіверської РДА (з 2020 року). Раніше балотувався від "Радикальної партії Олега Ляшка". 

3

Кандидується як самовисуванець. Юрист, помічник судді. Раніше балотувався від "Європейської Солідарності" (БПП). 

4

Кандидується від ВО "Батьківщина". Депутат Новгород-Сіверської районної ради 6 скликання. Ексзаступник Новгород-Сіверського міського голови (2015-2020 роки). Раніше балотувався від "Опозиційного блоку" та "Партії Регіонів".

5

Кандидується як самовисуванець. Депутат Новгород-Сіверської районної ради 6 скликання та Новгород-Сіверської міської ради 8 скликання. Раніше балотувався від "Опозиційного блоку" та "Партії Регіонів".

6

Кандидується як самовисуванець. Аспірант, учасник АТО. Раніше не балотувався.

7

Кандидується від партії "Рідний Дім". Депутатка Новгород-Сіверської міської ради 8 скликання, секретарка ради (з 2020 року). Екскеруюча справами виконавчого комітету Новгород-Сіверської міської ради (2015-2020 роки).