Місцеві вибори 2020

Виборчий бюлетень

Кандидати в мери Львова


Тисни на імена кандидатів і назви партій, щоб прочитати про них

Кількість кандидатів: 17

1

Кандидується як самовисуванець. Бізнесмен.

2

Кандидується як самовисуванець. Лікар-стоматолог, завідувач кафедри хірургічної стоматології Львівського медичного інституту.

3

Кандидатка від партії "Духовна Україна". Лікарка, чиновниця. Раніше балотувалась від "Громадянської позиції".

4

Кандидат від партії "Конгрес українських націоналістів". Депутат Львівської міської ради 5 скликання. Адвокат. Раніше балотувався від "Радикальної партії Олега Ляшка" та НУНС.

5

Кандидується як самовисуванець. Народний депутат Верховної Ради 7 та 8 скликань. Раніше балотувався від "Народного Фронту", "Батьківщини" та Блоку "Наша Україна".

6

Кандидатка від "Української Галицької партії". Депутатка Львівської міської ради 7 скликання. Раніше балотувалась від "Голосу".

7

Кандидат від партії "Варта". Депутат Львівської міської ради 7 скликання. Раніше балотувався від партії "УКРОП".

8

Кандидат від партії "Слуга народу". Депутат Львівської міської ради 7 скликання. Лікар. Раніше балотувався від партії "Самопоміч".

9

Кандидат від ВО "Свобода". Народний депутат України 7 скликання, екс-віце-спікер ВРУ. Депутат Львівської обласної ради 7 скликання. Депутат Львівської міської ради 6 скликання.

10

Кандидат від партії "Народний Рух України". Архітектор та бізнесмен. Раніше балотувався від "Громадянської позиції".

11

Кандидується як самовисуванець. Керівник управління інвестиційної політики Львівської ОДА. Раніше балотувався від "Блоку Петра Порошенка "Солідарність".

12

Кандидується від партії "Голос". Народний депутат Верховної Ради 9 скликання. Депутат Львівської обласної ради 5 скликання. Раніше балотувався від Блоку "Наша Україна".

13

Кандидат від партії "Самопоміч". Львівський міський голова з 2006 року. Раніше балотувався від "Республіканської Християнської Партії".

14

Кандидат від партії "Європейська Солідарність". Народний депутат Верховної Ради 9 скликання. Ексголова Львівської ОДА (2014-2019). Раніше балотувався від партії НУНС, Блоку "Наша Україна" та ПРП.

15

Кандидат від партії "Ідея нації". Громадський активіст. Раніше балотувався від ВО "Свобода" та "Української республіканської партії".

16

Кандидат від партії "За майбутнє". Депутат Львівської міської ради 7 скликання. Раніше балотувався від партії "УКРОП".

17

Кандидатка від партії "УДАР". Народна депутатка Верховної Ради 8 скликання. Депутатка Львівської обласної ради 6 скликання. Раніше балотувалась від "Блоку Петра Порошенка "Солідарність".