Місцеві вибори 2020

Виборчий бюлетень

Кандидати в мери Луцька


Тисни на імена кандидатів і назви партій, щоб прочитати про них

Кількість кандидатів: 11

1

Кандидат від партії "Слуга народу". Депутат Луцької міської ради 6 скликання. Раніше балотувався від ВО "Батьківщина".

2

Кандидується як самовисуванець. Керівник громадської організації.

3

Кандидат від "Еко партії Берези". Підприємець. Раніше балотувався від УРП "Собор".

4

Кандидат від "Аграрної партії України". Адвокат. Раніше не балотувався.

5

Кандидат від партії “Сила і Честь”. Народний депутат Верховної Ради 7 скликання. Депутат Волинської обласної ради 6 скликання. Раніше балотувався від ВО “Свобода”.
 

6

Кандидат від партії “Європейська солідарність”. Заступник міського голови Луцька (2015-2017). Раніше балотувався від "Блоку Петра Порошенка "Солідарність".

7

Кандидатка від партії "Громадянський рух "Свідомі". Депутатка Луцької міської ради 7 скликання. Раніше балотувалася від "Самопомочі".

8

Кандидат від партії "За майбутнє". Радник в.о. міського голови (з 2017). Депутат Луцької міської ради 6 та 7 скликань. Раніше балотувався від "УКРОПу" та "Соціалістичної партії".
 

9

Кандидат від ВО "Свобода". Депутат Луцької міської ради 7 скликання. 

10

Кандидатка від ВО "Батьківщина". Заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міської ради (з 2019-го). Раніше не балотувалася.

11

Кандидується як самовисуванець. Луцький міський голова (2006-2010). Заступник голови Волинської ОДА (2005-2006). Депутат Волинської облради 1, 2 та 3 скликань. Голова Турійської районної ради 2 скликання і Турійської РДА (1995-2002). Раніше балотувався від партій “За Україну”, ВО "Батьківщина", Демократичної партії України, "Блоку Демократичних партій - НЕП".