Місцеві вибори 2020

Виборчий бюлетень

Кандидати в мери Києва


Тисни на імена кандидатів і назви партій, щоб прочитати про них

Кількість кандидатів: 20

1

Кандидується від нещодавно перейменованої політсили - "Еко Партія Берези". Народний депутат Верховної Ради 8 скликання. Раніше балотувався від "Партії рішучих громадян".

2

Кандидатка від партії "Слуга народу". Її висування підтримав президент Володимир Зеленський. Верещук є народною депутаткою поточного скликання парламенту. В минулому політикиня була очільницею міста Рава-Руська. Раніше балотувалась від партії "Сильна Україна".

3

Кандидується як самовисуванець. Екс-прокурор та телеведучий.

4

Кандидується як самовисуванка. Працює у сфері житлово-комунального господарства.

5

Кандидат від партії "За майбутнє". Депутат Київради 7 та 8 скликань. Бізнесмен, працює у сфері ресторанного бізнесу. Раніше балотувався від "Самопомочі".

6

Кандидат від ВО "Свобода". Депутат Київської облради 6 скликання. Народний депутат 7 та 8 скликань парламенту. Обирався від ВО "Свобода".

7

Кандидат від партії "УДАР". Чинний міський голова. Двічі обирався мером, у 2014 від" УДАРу" та у 2015 від "БПП "Солідарність". Депутат Київради 5 та 6 скликань. Наредеп Верховної Ради 7 скликання. Раніше балотувався від "Блоку Віталія Кличка" та Пора-ПРП.

8

Кандидат від партії "Батьківщина". Народний депутат Верховної Ради 3, 5, 6 та 9 скликань. Міністр з питань житлово-комунального господарства України (2007 - 2010). Раніше балотувався від "Блоку Петра Порошенка "Солідарність", НУНС, Блоку "Наша Україна" та "Виборчого блоку "Єдність".

9

Кандидується від нещодавно перейменованої партії "Команда Левченка "Народовладдя". Депутат Київради 7 скликання. Нардеп Верховної Ради 8 скликання. Раніше обирався від ВО "Свобода".

10

Кандидат від партії "Єдність". Двічі обирався на посаду міського голови в 1999 та 2002 роках. Очолював КМДА протягом 1996 - 2006 років. Нардеп Верховної Ради 6 скликання. Раніше балотувався від "Радикальної партії Олега Ляшка", НУНС та Виборчого блоку партії "Трудова Україна".

11

Кандидат від нещодавно перейменованої партії "Перемога Пальчевського". Бізнесмен, телеведучий, власник київської медичної клініки Eurolab. Перший заступник міністра у справах сім’ї, молоді та спорту України в уряді Миколи Азарова.

12

Кандидат від “Громадянського руху “Хвиля”. Автор альтернативного варіанту розв'язки Шулявського шляхопроводу, який був підтриманий киянами.

13

Кандидат від "Радикальної партії Олега Ляшка". Народний депутат Верховної Ради 2, 4, 5 та 6 скликань. Міський голова Маріуполя (1994 - 1998). Раніше балотувався від партій "Сила і Честь", "Батьківщина", "Наша Україна". Був членом "Аграрної партії України".

14

Кандидат від "Опозиційної платформи - За життя". Був головою КМДА протягом 2010 - 2014 років. Народний депутат Верховної Ради 6 скликання. Двічі був Міністром з питань житлово-комунального господарства, у 2007 та 2010 роках. Раніше балотувався від "Партії регіонів".

15

Кандидат від партії "Голос". До початку політичної кар'єри був ведучим розважальних телешоу та актором.

16

Кандидат від партії "Сила і Честь". Впродовж 2003 - 2005 років був головою СБУ. Кандидат в президенти на виборах 2019 року.

17

Кандидат від партії "Громадський рух Миколи Томенка "Рідна Країна". Народний депутат Верховної Ради 4, 5, 6, 7 та 8 скликань. Раніше балотувався від партій "Громадянська позиція", "БПП", "Батьківщина", "Наша Україна" та "ПРП".

18

Кандидатка від партії "Разом сила". Телеведуча та блогерка.

19

Кандидат від новоствореної партії "Екологічна альтернатива". Народний депутат Верховної Ради 7 та 8 скликань. Раніше балотувався від "Громадянської позиції", "БПП", "УДАРу".

20

Кандидат від партії "Наш край". Народний депутат Верховної Ради 8 та 9 скликання. Кнопкодав. Раніше балотувався від "Партії українського народу".