Місцеві вибори 2020

Виборчий бюлетень

Кандидати в мери Херсона


Тисни на імена кандидатів і назви партій, щоб прочитати про них

Кількість кандидатів: 17

1

Кандидат від партії “Пропозиція”. Керівник Дніпровської районної прокуратури Херсона (до 2016). Раніше не балотувався.

2

Кандидат від партії “Європейська Солідарність”. Депутат Суворовської районної ради 6 та 7 скликань. Раніше балотувався від партії "Сильна Україна".

3

Кандидат від ВО "Свобода". Депутат Херсонської міської ради 7 скликання. Радник Херсонського міського голови (з 2019).

4

Кандидат від партії "УДАР". Підприємець, засновник фітнес-мережі у Херсоні. Раніше не балотувався.

5

Кандидат від партї "Слуга народу". Ректор Херсонського державного аграрного університету. Депутат Херсонської міської ради 7 скликання. Раніше балотувався від "Європейської Солідарності" та партії "Українці разом".

6

Кандидат від партії "Наш край". Депутат Херсонської міської ради 4 та 7 скликань та Херсонської обласної ради 5 та 6 скликань. Раніше балотувався від партій "Опозиційний блок", "Партія регіонів", "НУНС", "Реформи і порядок" та "Народно-демократичної партії".

7

Кандидується від Партії Ігоря Колихаєва "Нам тут жити". Народний депутат Верховної Ради 9 скликання. Депутат Херсонської облради 7 скликання. Раніше балотувався від "Блоку Петра Порошенка "Солідарність".

8

Кандидується як самовисуванець. Військовослужбовець. Керівник проектів громадської організації. Раніше не балотувався.

9

Кандидатка від "Радикальної партії Олега Ляшка". Заступниця директора комунального підприємства "Парки Херсона". Раніше не балотувалася.


 

10

Кандидат від "Опозиційної платформи - За життя". Директор Асоціації "Мости України". Народний депутат Верховної Ради 7 скликання. Депутат Херсонської обласної ради 6 скликання. Раніше балотувався від партії "Відродження" та "Партії регіонів".


 

11

Кандидується як самовисуванець. Керівник проектів громадської організації. Раніше не балотувався.

12

Кандидат від "Партії зелених України". Депутат Херсонської міської ради 7 скликання. Раніше балотувався від "Самопомочі".

13

Кандидат від "Блоку Володимира Сальдо". Народний депутат Верховної Ради 7 скликання. Депутат Херсонської міської ради 7 скликання. Мер Херсона (2002-2012). Раніше балотувався від партій "Опозиційна платформа - За життя", "Наш край", "Партія регіонів", "За єдину Україну", "Наше місто - наш дім".

14

Кандидується як самовисуванець. Проросійський активіст.

15

Кандидат від партії "Сила людей". Громадський активіст.

16

Кандидат від партії "Херсонці". Депутат Херсонської обласної ради 7 скликання. Депутат Херсонської міської ради 5 та 6 скликань. Раніше балотувався від партій "Опозиційний блок", "Партії регіонів" та "Батьківщина".

17

Кандидат від партії "Перемога Пальчевського". Заступник мера міста Гола Пристань (2015-2016). Начальник управління освіти і науки Херсонської ОДА (2012-2014). Заступник голови Херсонської ОДА (2010-2012). Раніше балотувався від "Народно-демократичної партії".