Місцеві вибори 2020

Виборчий бюлетень

Кандидати в мери Харкова


Тисни на імена кандидатів і назви партій, щоб прочитати про них

Кількість кандидатів: 15

1

Кандидат від партії "Європейська Солідарність". Підприємець. Голова міського осередку "Європейської Солідарності" у Харкові. Раніше балотувався від "Волонтерської партії України".

2

Кандидується як самовисуванець. Раніше балотувався від "Батьківщини".

3

Кандидатка від партії “За майбутнє”. Підприємиця. Раніше не балотувалася.

4

Кандидується як самовисуванець. Народний депутат Верховної Ради 4 та 8 скликань.  Депутат Харківської обласної ради 7 скликання. Депутат Харківської міської ради 3 скликання. Голова Харківської ОДА (2010-2014). Харківський міський голова (2006-2010). Раніше балотувався від "Опозиційного блоку", "Партії регіонів" та "Народно-демократичної партії".

5

Кандидат від партії "Блок Кернеса - успішний Харків!". Харківський міський голова (2010-2020), депутат Харківської міськради 3-5 скликань. Раніше балотувався від партій "Опозиційний блок", "Відродження", "Партія регіонів", "Народно-демократична партія".

6

Кандидат від партї "Слуга народу". Депутат Верховної Ради 9 скликання (до листопада 2019). Голова Харківської ОДА (з 2019).

7

Кандидат від партії “Перемога Пальчевського”. Депутат Харківської міської ради 5 скликання. Начальник управління енергетичної політики та енергоефективності КП "Харківводоканал" (з 2019). Раніше балотувався від "Опозиційного блоку" та "Партії регіонів". 

8

Кандидат від партії "УДАР". Депутат Харківської міської ради 7 скликання. Раніше балотувався від "Самопомочі".

9

Кандидатка від партії "Голос". Керівниця громадських організацій. Раніше не балотувалася. 

10

Кандидується як самовисуванка. Голова громадської організації. Раніше балотувалася від партії "Союз" та блоку "Всеукраїнська громада".

11

Кандидат від ВО "Батьківщина". Підприємець.

12

Кандидат від партії "Демократична сокира". Підприємець.

13

Кандидат від партії "Опозиційна платформа - За життя". Народний депутат Верховної Ради 4, 5, 6, 7 та 8 скликань. Раніше балотувався від партій "Наш край", "Партії регіонів" та "БЮТу".

14

Кандидат від "Блоку Світличної "Разом!". Депутат Харківська міська ради 7 скликання. Раніше балотувався від партій "Рух нових сил" та "Самопоміч".

15

Кандидується як самовисуванець. Юрист Харківського проектного інституту, керівник відділку та райуправління поліції (2015-2016).