Позачергові місцеві вибори (31.10.2021)

Виборчий бюлетень

Кандидати в мери Харкова (позачергові вибори)


Тисни на імена кандидатів і назви партій, щоб прочитати про них

Кількість кандидатів: 10

1

Балотується як самовисуванець.  Був депутатом Лозівської міськради від "Партії регіонів" та балотувався до неї від партії  "Соціалісти". 

2

Балотується як самовисуванець. Харківський міський голова 2006-2010 років, народний депутат України 4 та 8 скликань. Раніше балотувався від партій "Опозиційний Блок", "Партія Регіонів", НДП.

3

Балотується як самовисуванець. Депутат Харківської міської ради 6 скликання, аспірант кафедри регіонального розвитку і місцевого самоврядування. Раніше балотувався від "Партія Регіонів". 

4

Балотувається як самовисуванка. Чинна депутатка Харківської міськради,  директорка ТОВ “Екокар”, була помічницею народного депутата Куницького Олександра. Раніше балотувалась від партії "Слуга Народу". 

5

Балотується як самовисуванець.  Ветеран, голова Громадської Ради при Харківській ОДА, голова харківського обласного осередку політичної партії "Національний Корпус". 

6

Кандидат від "Партії Шарія". Чинний депутат Харківської міськради,  був суддею Апеляційного суду Харківської області. Член політичної партії "Партія Шарія". Раніше балотувався від партії ОПЗЖ. 

7

Балотується як самовисуванець. Директор ТОВ "ЕКО-СВІТЛО", активіст.  Раніше балотувався від партій "Народний контроль", "БЛОК СВІТЛИЧНОЇ "РАЗОМ!".

8

Кандидат від партії "Європейська Солідарність". Чинний депутат Харківської обласної ради, Генеральний директор ТОВ "М’ясокомбінат "М’ясний". Член Політичної партії "Європейська Солідарність".

9

Кандидат від партії "БЛОК КЕРНЕСА - УСПІШНИЙ ХАРКІВ!". Секретар Харківської міської ради, в.о. міського голови Харкова. Раніше балотувався від партій "Відродження", "Наша Україна".

10

Балотується як самовисуванець. Юрист у Харківському проектному інституті, працював керівником Обухівського відділу та Голосіївського райуправління поліції у Київській області.