Місцеві вибори 2020

Виборчий бюлетень

Кандидати в мери Дніпра


Тисни на імена кандидатів і назви партій, щоб прочитати про них

Кількість кандидатів: 17

1

Кандидат від партії "Справа". Депутат Новокодацької районної у місті Дніпрі ради 7 скликання. Раніше балотувався від партії "УКРОП".

2

Кандидується як самовисуванець. Раніше не балотувався.

3

Кандидат від ВО "Свобода". Підприємець.

4

Кандидат від "Блоку Вілкула "Українська перспектива". Народний депутат Верховної Ради 5, 6 та 8 скликань. Депутат Дніпропетровської обласної ради 6 скликання. Голова Дніпропетровської ОДА (2010 - 2012). Раніше балотувався від партій "Опозиційний блок", "Партії миру та розвитку" та "Партії регіонів".

5

Кандидат від партії "Голос". Депутат Дніпровської районної ради 6 скликання. Раніше балотувався від партій "Блок Петра Порошенка "Солідарність" та "Фронт змін".

6

Кандидується як самовисуванець. Підприємець. Раніше балотувався від партії "Громадська сила".

7

Кандидат від партії "Громадська сила". Депутат Дніпровської міської ради 4, 5, та 7 скликання. Раніше балотувався від "Блоку Лазаренка" та як самовисуванець.

8

Кандидат від партії "Батьківщина". Депутат Дніпропетровської обласної ради 7 скликання. 

9

Кандидатка від "Партії зелених України". Членкиня громадської екологічної ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації (з 2017). Підприємиця. Раніше балотувалась від партій "Зелені" та "УКРОП".

10

Кандидат від партії "Національний корпус". Лікар. Раніше балотувався як самовисуванець. 

11

Кандидат від партії "Опозиційна платформа - За життя". Депутат Дніпровської міської ради 7 скликання. Підприємець. Раніше балотувався від партії "Опозиційний блок".

12

Кандидат від партії "Слуга народу". Депутат Дніпропетровської міської ради 3 скликання. Депутат Дніпропетровської обласної ради 4, 6 та 7 скликань. Лікар. Раніше балотувався від партій "Блок Петра Порошенка "Солідарність" та "Партії регіонів" та як самовисуванець.

13

Кандидатка від партії "Європейська солідарність". Народна депутатка Верховної Ради 8 скликання. Кнопкодавка. Раніше балотувалась як самовисуванка.

14

Кандидат від партії "ДемАльянс". Підприємець.

15

Кандидат від партії "Команда Дніпра". Підприємець. Раніше не балотувався.

16

Кандидується як самовисуванка. Підприємиця. Раніше не балотувалась.

17

Кандидат від партії "Пропозиція". Народний депутат Верховної Ради 8 скликання. Чинний міський голова Дніпра (з 2015). Раніше балотувався від партії "УКРОП".