Місцеві вибори 2020

Виборчий бюлетень

Кандидати в мери Чернівців


Тисни на імена кандидатів і назви партій, щоб прочитати про них

Кількість кандидатів: 16

1

Кандидат від партії "Батьківщина". Заступник міського голови Чернівців (з 2020). Депутат Чернівецької міської ради 7 скликання. 

2

Кандидується як самовисуванець. Депутат Чернівецької міської ради 4 скликання. Раніше балотувався від партії "Всеукраїнське об'єднання християн".

3

Кандидат від партії "Слуга народу". Експодатківець, бізнесмен.

4

Кандидат від партії "Наш край". Депутат Чернівецької міської ради 3-7 скликань. Голова Державної екологічної інспекції у Чернівецькій області (2016-2020). Раніше балотувався від партій "Рідне місто" та "Партії регіонів". 

5

Кандидується як самовисуванка. Викладачка, керівниця відділення банку. Раніше балотувалася від партії "Сила і Честь".

6

Кандидат від партії "Пропозиція". Міський голова міста Чернівці (2014-2020). Депутат Чернівецької міської ради 6 скликання. Раніше балотувався від партій "Народний фронт", "Фронт змін" та "Партії промисловців і підприємців України".

7

Кандидат від партії "Побратими України". Раніше вже балотувався від неї, до перейменування партія носила назву "Авто-Майдан". Громадський активіст.

8

Кандидат від партії "Єдина альтернатива". Депутат Чернівецької обласної ради 5 скликання. Раніше балотувався від партій "Самопоміч" та "Батьківщина".

9

Кандидується як самовисуванець. Депутат Садгірської районної у місті Чернівці ради 6 скликання. Раніше балотувався від партії "Фронт змін".

10

Кандидат від партії "Європейська солідарність". Депутат Чернівецької міської ради 7 скликання. Раніше балотувався від партії "Наша Україна".

11

Кандидується від іменної партії "Команда Михайлішина". Депутат Чернівецької міської ради 6 та 7 скликань. В.о. Чернівецького міського голови (2011-2014). Раніше балотувався від партій "ОПЗЖ", "Рідне місто" та "Партії регіонів".

12

Кандидат від партії "Рідне місто". Депутат Чернівецької міської ради 7 скликання. Секретар Чернівецької міської ради 2017-2020. В.о. міського голови міста Чернівці (у 2020 році). 

13

Кандидується як самовисуванець. Народний депутат Верховної Ради 7 скликання. Депутат Чернівецької обласної ради 6 та 7 скликань. Голова Чернівецької ОДА (2015-2018). Раніше балотувався від партій "Сила і Честь", "Блок Петра Порошенка "Солідарність", "Народний фронт", "Батьківщина" та "Фронт змін".

14

Кандидується як самовисуванець. Депутат Чернівецької міської ради 3 та 4 скликань. Раніше балотувався від партій "Батьківщина", "Єдиний центр" та "Народного блоку Литвина".

15

Кандидат від партії "Сила і Честь". Бізнесмен. Раніше балотувався від "Радикальної партії Олега Ляшка".

16

Кандидат від партії "Громадський рух "Народний контроль". Депутат Чернівецької міської ради 7 скликання.