Місцеві вибори 2020

Виборчий бюлетень

Кандидати в мери Чернігова


Тисни на імена кандидатів і назви партій, щоб прочитати про них

Кількість кандидатів: 7

1

Кандидат від "Опозиційної платформи - За життя". Голова громадської ради при Чернігівській ОДА (2015-2017). Начальник управління ЖКГ Чернігівської міськради (2006-2011). Раніше балотувався від партій "Наш край", "Єдиний центр" та "Соціалістичної партії України".

2

Кандидат від партії “Рідний дім”. Міський голова Чернігова (2015-2020). Народний депутат Верховної Ради 4, 7 та 8 скликань. Депутат Чернігівської облради 6 скликання. Раніше балотувався від партії "Блоку Петра Порошенка "Солідарність", "Сильна Україна", "Наша Україна".

3

Кандидатка від ВО "Батьківщина". Засновниця та директорка Чернігівського хлібокомбінату №2. Раніше балотувався від партії “Наш край”.

4

Кандидат від партії “За майбутнє”. Депутат Верховної Ради 9 скликання. Раніше балотувався від партії "Слуга народу".

5

Кандидатка від партії "Європейська Солідарність". Депутатка Чернігівської міської ради 6 скликання. Раніше балотувалася від партії "Громадянська солідарність".

6

Кандидат від партії "Наш край". Міський голова Чернігова (2002-2015). Раніше балотувався від "Партії регіонів" та Виборчого блоку "Трудова Україна".

7

Кандидат від партї "Слуга народу". Підприємець. Депутат Чернігівської міської ради 6 скликання. Раніше балотувався від БПП "Солідарність" та "УДАРу".