Місцеві вибори 2020

Виборчий бюлетень

Кандидати в мери Черкас


Тисни на імена кандидатів і назви партій, щоб прочитати про них

Кількість кандидатів: 13

1

Кандидат від партії "За майбутнє". Міський голова Черкас (2015-2020). Депутат Черкаської облради 6 та 7 скликань. Голова Лисянської РДА (2005-2006). Голова Лисянської селищної ради (2002-2005). Раніше балотувався від "Батьківщини".


 

2

Кандидат від ВО "Свобода". Директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. Депутат Черкаської облради 8 скликання.

3

Кандидат від партії "Голос". Директор IT-компанії. 

4

Кандидат від "Партії вільних демократів". Депутат Черкаської міськради 8 скликання. 

5

Кандидат від партії “Слуга народу”. Підприємець у сфері аграрного бізнесу. 


 

6

Кандидат від партії "Європейська Солідарність". Депутат Черкаської міської ради 6 та 7 скликань. Раніше балотувався від партій "УДАР" та "БЮТ".

7

Кандидат від партії "Національний корпус". Бойовий офіцер у запасі. Керівник черкаської облорганізації партії "Національний корпус". 

8

Кандидат від партії "Ошукані українці". Керівник згаданої партії. Прокурор Черкаської області (2001-2005).

9

Кандидат від партії "Пропозиція". Військовополонений, волонтер. Адвокат. Раніше балотувався від партії "Сила і Честь", "Блок Петра Порошенка "Солідарність" та "Партії вільних демократів".

10

Кандидат від партії "Наш край". Радник голови Черкаської ОДА (2017-2018). Радник голови Черкаської облради (2017). Депутат Чорнобаївської районної ради 7 скликання. Раніше балотувався від "Радикальної партії Олега Ляшка".

11

Кандидатка від партії "Опозиційна платформа - За життя". Гендиректорка регіональної телекомпанії. Раніше балотувалася від "Партії вільних демократів".

12

Кандидат від ВО "Черкащани". Генерал поліції, начальник Управління МВС України в Черкаській області (з 2014) та радник голови Нацполіції (з 2015). 

13

Кандидат від партії "Перемога Пальчевського". Депутат Черкаської облради 7 скликання. Раніше балотувався від "Радикальної партії Олега Ляшка", "УДАРу", "Батьківщини" та "Всеукраїнського обʼєднання християн".