Повторне голосування - місцеві вибори 2021 (17.01.2021)

Виборчий бюлетень

Кандидати в мери Броварів (повторні вибори)


Тисни на імена кандидатів і назви партій, щоб прочитати про них

Кількість кандидатів: 9

1

Кандидується від партії "Наш край". Працює керуючим партнером в юридичній компанії. Раніше балотувався від ОПЗЖ.

2

Кандидується від "Європейської Солідарності". Депутат Броварської міської ради 6 скликання. Депутат Київської обласної ради 7 та 8 скликань. Раніше балотувався від УСДП та як самовисуванець.

3

Кандидується віл партії "Рідний Дім". Депутатка Броварської міської ради 7 скликання. Раніше балотувалась від "Перемоги Пальчевського" та "Радикальної партії Олега Ляшка".

4

Кандидується від партії "Україна славетна". Директор сільгосп товариства. Раніше балотувався від ХДС та як самовисуванець.

5

Кандидується від партії "За майбутнє". Працював помічником заступника голови КМДА з питань транспортної інфраструктури (у 2019 році). Попередньо балотувався як самовисуванець.

6

Кандидується як самовисуванка. Працює директоркою підприємства. Раніше балотувалась від СПУ.

7

Кандидується від партії "Слуга Народу". Депутат Броварської міської ради 4 та 5 скликань. Депутат Київської обласної ради 6 скликання. Раніше балотувався від "Європейської партії України" та як самовисуванець.

8

Кандидується від іменної політсили "Команда Ігоря Сапожка - "Єдність". Чинний мер Броварів (з 2010 року). Раніше балотувався від ВО "Батьківщина" та "Партії Регіонів".

9

Кандидат від партії "Голос". Депутат Броварської міської ради 7 скликання. Раніше балотувався від партії "ДемАльянс".