Проміжні вибори до Верховної Ради 2021 року (28.03.2021)

Виборчий бюлетень

Проміжні вибори до Верховної Ради 2021 року (87 округ)


Тисни на імена кандидатів і назви партій, щоб прочитати про них

Кількість кандидатів: 15

1

Кандидат від партії "Слуга народу".  Спортсмен, тренер команди ветеранів "Invictus Games: Team Ukraine", актор та почесний президент Федерації стронгменів України.  

2

Кандидат від партії "Платформа громад". Депутат Івано-Франківської обласної ради 7 скликання, обирався від Блоку Петра Порошенка. Підприємець. 

3

Балотується як самовисуванець. Підприємець. Член Політичної Партії "ПАТРІОТ".

4

Балотується як самовисуванка. Менеджерка, ТОВ "Тотісфарма Груп". Раніше власниця ФОП з надання послуг перукарнями та салонами краси. 

5

ВИБУЛА. Кандидатка від партії "Європейська Солідарність". Українська волонтерка, контрактниця ЗСУ, інструкторка навчального центру десантно-штурмових військ та громадська діячка. 

6

Кандидат від партії "Розвиток і Добробут". Народний депутат 5 та 6 скликань від БЮТ. 

7

Кандидат від ВО "Свобода".  Народний депутат України 7 скликання, заступник голови Верховної Ради. Голова Секретаріату Всеукраїнського об'єднання "Свобода", заступник голови партії. Кандидат від об'єднаних націоналістичних сил у Президенти України на виборах 2019 року. 

8

Кандидат від партії "Важливий кожен". Народний депутат ВРУ 1 скликання. Юрист, інженер, викладач. 

9

Балотується як самовисуванець. Екскерівник Державної служби України з безпеки на транспорті (2016-2019). Голова Всеукраїнської профспіли військових, працівників правоохоронних органів та учасників бойових дій. 

10

Кандидат від "КМКС" Партія угорців України". Радник голови громадської організації "Товариство угорської культури Закарпаття".

11

Балотується як самовисуванець. Керівник народного аматорського драматичного колектива "Думка" Івано-Франківського Міського Народного дому. Працює за сумісництвом в ТОВ "КАРПАТСЬКА НАФТОВА КОМПАНІЯ". Член партії "НАЦІОНАЛЬНИЙ КОРПУС".

 

12

Кандидат від партії "За Майбутнє". Підприємець та чинний депутат Івано-Франківської обласної ради. Народний депутат України 7 та 8 скликань. Кандидат у президенти України на виборах 2019 року.

13

Балотується як самовисуванець. Тимчасово безробіний, безпартійний, проживає в селі Дзвінкове Фастівського району Київської області. Повний тезко політика Шевченко Олександра Леонідовича, який балотується від партії "За Майбутнє".

14

Балотується як самовисуванець. Електрозварник ручної зварки, ТОВ "ЮНІБІЛД", безпартійний, проживає в місті Києві. Тезко політика Шевченко Олександра Леонідовича. 

15

Кандидат від партії "Нова демократія". Керуючий адвокатського бюро "Юрченко Юрій та партнери".