Проміжні вибори до Верховної Ради 2021 року (28.03.2021)

Виборчий бюлетень

Проміжні вибори до Верховної Ради 2021 року (50 округ)


Тисни на імена кандидатів і назви партій, щоб прочитати про них

Кількість кандидатів: 19

1

Кандат від партії "Порядок". Чинний голова міста Добропілля, фігурант справ за підробку документів, розтрату майна та підтримкутак званого "референдуму" про відділення від України. За даними “Донбасс. Реалии” має паспорт громадянина РФ, який отримав в 2014 році. 

2

Кандидат від партії '"Слуга Народу". Голова Покровської районної державної адміністрації. До цього працював у Головному управлінні ДФС на Донеччині. 

3

Кандидатка від партії "Голос". Голова Донецької обласної територіальної організації партії "Голос". Керівниця проектів ГО "Центр розвитку майбутнього" та компанії "3D.FARM". Начальниця фінансового відділу департаменту з питань цивільного захисту мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадіністрації з 2014 по 2016 рік. 

4

Балотується як самовисуванець. Підприємець, засновник  ГО "Заможна людина". 

5

Балотується як самовисуванець. Помічник директора з економічної і корпоративної безпеки ДП "Шахтоуправління "Південнодонбаське № 1". 

6

 Кандидат від партії "КМКС" Партія угорців України. Радник голови, громадська організація "Товариство угорської культури Закарпаття", член "КМКС" Партії угорців України. На момент балотування проживає в селі Перехрестя Берегівського району Закарпатської області. 

7

Кандидатка від партії "Майбутнє країни".  Старша медична сестра Комунального некомерційного підприємство "Прилуцька дитяча лікарня" Прилуцької міської ради. На момент балотування проживає в місті Прилуки Прилуцького району Чернігівської області.

8

Балотується як самовисуванець. Гірник очисного забою в ПрАТ "Шахтоуправління "Покровське".

9

Кандидатка від партії "Європейська солідарність". Дитячий хірург, волонтер ініціативи Євромайдан-SOS, нагороджена відзнакою "За гуманітарну участь в антитерористичній операції". Є фігурантом "справи Шеремета". 

10

ВИБУВ. Кандидат від  партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ". Генеральний продюсер телеканал "112 Україна" та голова молодіжного крила ОПЗЖ. 

11

Балотується як самовисуванець. Директор КП "Покровська ритуальна служба".

12

Кадидатка від "Опозиційний Блок". Пенсіонерка та член партії "Опозиційний Блок". До 2019 заступник голови Покровська районної рада Донецької області. З 2006 по 2012 кандидат від "Партії регіонів" до ВРУ. 

13

Балотується як самовисуванець. Освіта загальна середня, тимчасово не працює. У 2018 подавав декларацію  як курсант Донецький юридичний інституту, Дніпропетровська області. 

14

Кандидатка від "Батьківщина". У 2020 балотувалась першим номером до Мирноградської міської ради від ОПЗЖ і була обрана депутакою. До цього керуюча справами Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

15

Кандидат від "Партії Шарія". Адвокат, що працював з російськими військовими та проросійськими суспільними діячами. Член "Партії Шарія". 

16

Балотується як самовисуванець. Менеджер ПП "Медичний Центр "Мати та Дитина", безпартійний. На момент балотування проживає в місті Києві. 

17

Балотується як самовисуванець. Юрист у ТОВ "Афродіта".

18

Балотується як самовисуванець. Радник міського голови Мирноградської міської ради Покровського району. 

19

Кандидатка від партії "Держава". Була депутаткою Дніпропетровської облради 5 і 6 скликань (2006-2015). Була заступником голови у раді 5-го скликання від "Партії регіонів". Голова правління громадської організації “Антивійна”, проти активістів якої у 2015 Генпрокуратура порушувала кримінальну справу за спроби зриву мобілізації.