Проміжні вибори до Верховної Ради 2021 року (31.10.2021)

Виборчий бюлетень

Проміжні вибори до Верховної Ради 2021 року (197 округ)


Тисни на імена кандидатів і назви партій, щоб прочитати про них

Кількість кандидатів: 25

1

Кандидат від партії "Рівне Разом". Заступник директора з виховної роботи ВСП "Рівненський економіко-технологічний фаховий коледж НУВГП",  місце проживання: м. Рівне. Раніше балотувався від партій БПП та СПУ.

2

Кандидат від партії  "НАРОДОВЛАДДЯ". Активіст, фронтмен і засновник гурту "Тінь Сонця". Член політичної партії "Народовладдя" та Історичного клубу "Холодний Яр". Раніше балотувався від партії "Свобода"

3

Кандидат від партії "Слуга Народу". Золотоніський міський голова з 2010 року. До цього працював на ТОВ "Золотоніський лікеро-горілчаний завод "Златогор". Раніше балотувався від партій БПП та Соціально-екологічна партії "Союз.Чорнобиль.Україна.".

4

Балотується як самовисуванка. Телеведуча, модель та президент благодійного фонду "Розвиток обдарованих дітей". Раніше балотувалась від партії УДАР. 

5

Балотується як самовисуванець. Народний депутат 8 скликання від партії "БПП". Був заступником голови Київської міської державної адміністрації(2014) та радником Голови Наглядової ради ПАТ “Нерухомість столиці” (2013-2014).

6

Балотується як самовисуванець. Не працює, безпартійний, проживає в місті Києві. Повний тезко політика Голуба Владислава Володимировича, що балотується за цим округом. 

7

Балотується як самовисуванець. Не працює, безпартійний, проживає в місті Чернігові. Тезко політика Голуба Владислава Володимировича, що балотується за цим округом. 

8

Балотується як самовисуванець. Народний депутат 7 скликання від партії "Батьківщина". Шеф-редактор газета "Нова молодь Черкащини". Раніше балотувався від партій БПП, "Відродження", "Батьківщина", НУНС,  Український Народний Блок Костенка і Плюща.

9

Кандидатка від партії "Християнський рух".  Голова української політичної партії "Християнський рух", проживає в місті Києві. Була помічницею депутата від Партії Регіонів Болдирєва Юрія ВРУ 5.  

10

Кандидат від партії "Свобода". Народний депутат Верховної Ради 7 та 8 скликань. Заступник Голови ВО "Свобода".

11

 Кандидатка від партії "Молодий Харків". Фізична особа підприємець, член Політичної партії "МОЛОДИЙ ХАРКІВ", проживає в селі Чубинське Бориспільського району Київської області.

12

 Кандидат від партії "БЛОК ЕДУАРДА ГУРВІЦА". Головний редактор журналу "Громадське Слідство", безпартійний, проживає в місті Одесі.

13

Кандидат від партії "МОЛОДІЖНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ". Фізична особа підприємець, безпартійний, проживає в місті Києві.

14

 Кандидат від партії "Справжня Україна". Пенсіонер, член Політичної партії "Справжня Україна", проживає в місті Києві. Раніше балотувався від партій Блок "Держава-Трудовий Союз" та "Всеукраїнська партія трудящих".

15

Кандидат від партії "Національний корпус". Бойовий офіцер в запасі. Керівник черкаської облорганізації партії "Національний корпус".

16

 Кандидат від партії "Європейська партія України". Директор ТОВ "Центр землеустрою та кадастру", член політичної партії "Європейська партія України".

17

Кандидат від партії "Українська Галицька Партія". Був почесним консул Королівства Нідерланди у Львові, радником Львівського міського голови й апарату виконкому Львівської міської ради (2007-2012) та депутатом Львівської міської ради (2010-2014). Балотувався від партії Голос у 2019 році. 

18

Кандидат від партії "Могутня Україна". Тимчасово не працює, член Політичної партії "МОГУТНЯ УКРАЇНА", проживає в місті Славутичі. Раніше був членом партії "Голос".

19

Кандидат від партії "Влада Народу". Тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Києві. 

20

Кандидатка від партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ". Директор, ТОВ "КРЕДИТ-РІЕЛТІ", член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", проживає в місті Києві.  Раніше балотувалась від партії УКРОП.

21

Кандидат від партії "КОМАНДА АНДРІЯ БАЛОГИ". Менеджер з дослідження ринку та вивчення суспільної думки у ТОВ "АВЕ Мукачево". Член політичної партії "КОМАНДА АНДРІЯ БАЛОГИ", проживає в місті Мукачево.

22

Балотується як самовисуванець.   Директор ТОВ "АГРО-КОЛОС ПЛЮС", депутат Черкаської районої ради 7 та 8 скликань. Раніше балотувався від партій "Батьківщина", УДАР. 

23

Кандидатка від партії "НОВІ ОБЛИЧЧЯ". Секретар ТОВ "Спец Комплект Постач". Членкиня ГО "АСОЦІАЦІЯ ЖІНОК УКРАЇНИ ДІЯ ПРИІРПІННЯ" та БО "ПЛАТФОРМА ЕРУДИТІВ". Проживає в місті Ірпінь.

24

Кандидат від партії "Європейська Солідарність". Український журналіст, політичний в'язень РФ та чинний депутат Черкаської обласної ради.

25

Кандидат від партії "Партія Антона Яценка". Помічник консультант народного депутатат Антона Яценко,  депутат Кам'янської міської ради (2017). Раніше балотувався від партії УКРОП.