Проміжні вибори до Верховної Ради 2021 року (31.10.2021)

Виборчий бюлетень

Проміжні вибори до Верховної Ради 2021 року (184 округ)


Тисни на імена кандидатів і назви партій, щоб прочитати про них

Кількість кандидатів: 15

1

Кандидат від партії "Свобода". Фізична особа підприємець, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", проживає в місті Херсоні Херсонського району Херсонської області. Раніше балотувався від партії БПП.

2

Балотується як самовисуванець. Заступник голови Чаплинської районної ради, безпартійний. Раніше балотувався від партії "Опозиційний Блок".

3

Кандидатка від партії "Партія Антона Яценка". Помічник-консультант народного депутата України Антона Яценка, член партії "Партія Антона Яценка", проживає в місті Києві. Раніше балотувалась від партії БЛОК ВОЛОДИМИРА САЛЬДО. 

4

Кандидат від партії "Європейська Солідарність". Депутат Херсонської обласної ради 7 та 8 скликань. Директор Фермерського господарства "Йосипенко Ігор Васильович".

5

Кандидат від партії "Слуга Народу". Чинний голова Херсонської обласної державної адміністрації. Член політичної партії  "Слуга Народу". 

6

Балотується як самовисуванець. Безробітний, безпартійний, проживає в місті Івано-Франківську. Тезко кандидата від партії ПАРТІЯ ІГОРЯ КОЛИХАЄВА "НАМ ТУТ ЖИТИ!" Лагути Геннадія Миколайовича. 

7

Балотується від партії "Партія Ігоря Колихаєва "НАМ ТУТ ЖИТИ!". Був поміником народного депутата Ігоря Колихаєва у ВРУ 9 та є керівником партії "Партія Ігоря Колихаєва "НАМ ТУТ ЖИТИ!". Чинний депутат Херсонської обласної ради. Раніше балотувався від партії "Опозиційний Блок". 

8

Кандидатка від партії "Миколаївці". Чинна депутатка Одеської районної рада від партії ОПЗЖ. Тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Одесі. 

9

Кандидат від партії "КОМАНДА СИМЧИШИНА". Директор Хмельницького міського комунального підприємства "Хмельницькінфоцентр", член політичної партії "КОМАНДА СИМЧИШИНА", проживає в місті Хмельницькому. 

10

Кандидат від партії "Партія місцевого самоврядування".  Виконувач обов’язків директора Херсонської філії державної установи "Інститут охорони ґрунтів України", член політичної партії "Партія місцевого самоврядування". 

11

Кандидат від партії "Європейська партія України".  Директор ТОВ "Таврійський парк", член Політичної партії "Європейська партія України".

12

Кандидатка від партії "НАЦІОНАЛЬНА ПЛАТФОРМА". Кінцевий бенефіціар ТОВ "СІК-ГРУП УКРАЇНА". Засновниця громадської організації "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ДЕМОКРАТІЇ ТА РОЗВИТКУ "ПОЛІТА" та політичної партії "НАЦІОНАЛЬНА ПЛАТФОРМА". 

13

Кандидат від партії “Нові обличчя”. Чинний депутат Ірпінської міської ради. Член Політичної партії "Нові обличчя",підприємець, проживає в місті Києві. 

14

Кандидат від партії "БЛОК ОПОЗИЦІЙНИХ СИЛ".  Тимчасово не працює, безпартійний. 

15

Кандидат від партії "НАРОДОВЛАДДЯ".  Керівник Дніпропетровської обласної організації політичної партії  "НАРОДОВЛАДДЯ". Юрист профспілки працівників медицини і фармації "Громадське здоров’я", проживає в місті Новомосковськ.  Раніше балотував віж партії "Свобода".